Dit zijn wij

In de juiste context, met een transparant en herleidbaar proces komen tot de juiste afweging voor de fysieke leefomgeving.

ag_adriwiersma

Adri Wiersma

Sr adviseur ICT
telefoon 06 - 51 49 81 98
adri.wiersma@anteagroup.com
ag_arjanwagemakers

Arjan Wagemakers

Senior adviseur
telefoon 06 - 51 54 15 30
arjan.wagemakers@anteagroup.com
ag_basboonstra1

Bas Boonstra

Adviesgroepmanager
telefoon 06 - 10 98 29 30
bas.boonstra@anteagroup.com
cor

Cor Leenstra

Projectmanager + Relatiebeheer
telefoon 06 - 53 15 60 89
cor.leenstra@anteagroup.com
ag_egbertjemol

Egbertje Mol

Expert GBIappsbank
telefoon 06 - 22 02 17 39
egbertje.mol@anteagroup.com
folkert

Folkert Miedema

Projectingenieur
telefoon 06 - 12 67 30 98
folkert.miedema@anteagroup.com
ag_frankzwiers

Frank Zwiers

Expert datamodellen
telefoon 06 - 51 64 84 05
frank.zwiers@anteagroup.com
gonda

Gonda de Boer

Teammanager
telefoon 06 - 53 35 79 75
gonda.deboer@anteagroup.com
IepeSoet

Iepe Soet

Projectmanager + Relatiebeheer
telefoon 06 - 22 21 44 94
iepe.soet@anteagroup.com
marc

Marc de Jong

Expert
telefoon 06 - 51 51 01 18
marc.dejong@anteagroup.com
ag_nicopunter

Nico Punter

Projectleider Bouw + Relatiebeheer
telefoon 06 - 57 99 56 68
nico.punter@anteagroup.com
oane-1

Oane Hornstra

Projectmanager
telefoon 06 - 53 79 58 90
oane.hornstra@anteagroup.com
pieter

Pieter Ausema

Expert
telefoon 06 - 23 54 38 72
pieter.ausema@anteagroup.com
ruud

Ruud van Hoek

Projectmanager
telefoon 06 - 12 80 86 44
ruud.vanhoek@anteagroup.com